logotype
image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7 image8 image9 image10 image11 image12 image13

Spacerem po (nieznanym) Wrocławiu

 Przed nami kolejny projekt organizowany w ramach Dolnośląskiego Funduszu Małych Inicjatyw – tym razem zaprosimy Was na cykl spotkań pod nazwą Spacerem po (nieznanym) Wrocławiu :)

Projekt zakłada przeprowadzenie sześciu spacerów, w trakcie których uczestnicy poznają miejsca niedostępne na co dzień lub udostępniane do zwiedzania sporadycznie. Z mniejszym lub większym trudem udało nam się uzyskać zgody na wejście do wytypowanych przez nas obiektów. Niestety, niektórzy pozostali nieubłagani.

Poszczególne spacery zajmą nam około 2 godz. i będą się odbywać w soboty i niedziele we wrześniu i październiku. W każdym spacerze weźmie udział grupa ok. 20 osób, a oprowadzać ją będzie licencjonowany przewodnik. Dodatkowo dla uczestników każdej wycieczki przygotowane zostaną materiały drukowane, w których znajdą się najważniejsze informacje o odwiedzanych miejscach.

Pierwszy spacer już 12 września o godz. 11 - wchodzimy do Ossolineum, a później kościoła św. Macieja. Zbiórka pod wejściem do Ossolineum od ul. Grodzkiej.

2024  Spacerem Po Wrocławiu