logotype
image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7 image8 image9 image10 image11 image12 image13

Zapraszamy na "Twoje osiedle"

Pamiętacie na pewno, że realizujemy projekt w ramach Dolnośląskiego Funduszu Małych Inicjatyw. Trochę nam zeszło na przygotowaniach, ustalaniu terminów, ale… oto jesteśmy ;) Oficjalnie ruszamy z projektem „Twoje osiedle”. Sprawa jest prosta. Spacerujemy po 5 wrocławskich osiedlach. Ze względu na złośliwą listopadowo-grudniową pogodę, spacer będzie stacjonarny, tzn. przygotujemy prezentację ze współczesnymi i archiwalnymi zdjęciami obiektów z tychże osiedli. Na spotkaniu z Wami trochę poopowiadamy, jeszcze więcej natomiast chcielibyśmy posłuchać od Was - o historii, problemach, zaletach i wadach osiedli. Zależy nam na tym, abyście przychodzili z rodzicami, dziadkami, wujkami, ciociami itd., bo liczymy, że dzięki obecności kilku pokoleń zdołamy się dowiedzieć o mieście najwięcej.

I teraz najważniejsze - pierwsze spotkanie 17 listopada (już za tydzień!) w Klubie Seniora na Grunwaldzie, ul. Sępa Szarzyńskiego 51 o godz. 17. Skupimy się przede wszystkim na osiedlu Plac Grunwaldzki. Natomiast następnego dnia, 18 listopada o godz. 16.30 zapraszamy Was do Klubu Seniora przy Radzie Osiedla Gajowice (ul. Lwowska 43). Mamy nadzieję, że nie zawiedziecie i uda nam się „rozpętać” ciekawą dyskusję, powymieniać uwagami, wiedzą i wrażeniami z życia na tych osiedlach. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby nie ograniczać się tylko do tych osiedli. Zatem… Czekamy na Was :).

I jeszcze mała prośba. Jeśli już wiecie, że na pewno będziecie z nami któregoś z podanych dni (a jeszcze lepiej - w oba), potwierdźcie nam swoją obecność mailowo ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) lub telefonicznie (także smsowo) pod nr 601 997 773. Sale mają ograniczoną liczbę miejsc, a chcemy, żeby każdy mógł wygodnie spędzić z nami czas ;)

2024  Spacerem Po Wrocławiu