logotype
image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7 image8 image9 image10 image11 image12 image13

ToTu Scena Live 2014

Już w następny weekend (3,4,5 października) szykuje się prawdziwy rarytas dla wielbicieli muzyki różnego rodzaju – w ciągu zaledwie dwóch dni będziemy mogli wysłuchać i obejrzeć aż 20 wykonawców. A wszystko to podczas ToTu Scena Live 2014.

3 i 4 października w trakcie ToTu Scena Live 2014 będziemy mogli obejrzeć występy przedstawicieli bardzo wielu nurtów muzycznych – wśród wykonawców znajdą się artyści preferujący m.in. blues, rock, chillout, jazz, metal, indie pop, elektronikę, funky/electro, a nawet progresywny folk – słowem dla każdego coś dobrego. Rozpiętość prezentowanych styli muzycznych wydaje się naprawdę imponująca, ale cóż się dziwić, wszak jak twierdzą sami organizatorzy, zależy im na tym, aby „pokazać różne gatunki i interpretacje muzyki, różnych wykonawców, różne techniki jak i instrumenty”. W trzecim dniu ToTu Scena Live 2014, w trakcie finału, wystąpi gwiazda wieczoru, którą będzie zespół Vena Valley.

Koncerty odbywać się będą w industrialnym lofcie, pełniącym dawniej rolę magazynu PKP, a obecnie przerobionym na dużą scenę.

Miło nam jest poinformować, że Spacerem po Wrocławiu zostało poproszone o objęcie wydarzenia patronatem medialnym :)


ToTu Scena Live 2014
ul. Hubska 6
teatrtotu.pl/totu-scena-live

2024  Spacerem Po Wrocławiu