logotype
image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7 image8 image9 image10 image11 image12 image13

Wycieczki tropem wrocławskich krasnali

Pozostając wiernymi nazwie naszej strony, zawsze i wszędzie zachęcamy Was do spacerów po Wrocławiu :) Spieszymy zatem donieść o kolejnych spacerowych okazjach. Sezon wakacyjny tuż, tuż, znalazłyśmy więc propozycję dla najmłodszych oraz ich opiekunów.

W okresie od 27.06 do 28.09, a więc przez trzy miesiące (wow!) twórcy strony krasnale.pl organizować będą bezpłatne rodzinne „Wycieczki tropem wrocławskich krasnali”. Wycieczki mają różne tematy przewodnie, a co za tym idzie, różne trasy – można więc wybrać się na kilka z nich :) Poszczególne spacery przeznaczone są dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych, np. 5-7 lat, 6-12 lat, a nawet – w przypadku „Krasnoludkowych manewrów” – 6-99 lat! (do tej grupy wiekowej łapiemy się nawet my) ;) Tematy i terminy wszystkich spacerów znajdziecie na tutaj.

Uwaga, na wycieczki obowiązują zapisy. Jak dowiadujemy się ze strony organizatorów, na najbliższe terminy powoli kończą się miejsca, dlatego warto wcześniej wybrać pasujący nam termin i poprzez opcję „Zapisz się na wyprawę” wypełnić formularz zgłoszenia. Plusem jest to, że na stronie możemy na bieżąco śledzić, ile jeszcze jest wolnych miejsc na wszystkich wyprawach.

Zbiórki przed spacerami będą miały miejsce na placu przed kościołem św. Marii Magdaleny, przy ul. Szewskiej (godzina zbiórki zależy od terminu danego spaceru).


Wycieczki tropem wrocławskich krasnali
plac przed kościołem św. Marii Magdaleny, przy ul. Szewskiej
krasnale.pl/wycieczki-tropem-wroclawskich-krasnali

2023  Spacerem Po Wrocławiu