logotype
image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7 image8 image9 image10 image11 image12 image13

Aplikacja mobilna "Hala Stulecia"

Od dłuższego czasu panuje swoista moda na wszelkiego rodzaju aplikacje na telefony i tablety z systemem Android. Hala Stulecia również postanowiła przygotować taką aplikację dla wszystkich wielbicieli tego typu nowinek technicznych i (jako pierwszy obiekt we Wrocławiu) wdrożyła rozwiązania technologiczne wprowadzające nas w świat augmented reality :)

Augmented reality to swoista rzeczywistość rozszerzona, pokazująca połączenie tego, co realne, z nakładanym komputerowo obrazem. Dzięki tej ciekawej aplikacji obejrzymy na telefonie unikatowe zdjęcia i wizualizacje otoczenia Hali Stulecia, poznamy aktualizowane na bieżąco informacje dotyczące wydarzeń organizowanych na terenie obiektu, sprawdzimy szczegóły dotyczące pokazów Fontanny Multimedialnej czy też zwiedzania Centrum Poznawczego. Aplikacja jest dostępna w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Jeżeli więc planujecie w bliższej lub dalszej przyszłości odwiedzić okolice Hali, ściągnijcie aplikację mobilną „Hala Stulecia” np. ze sklepu Google Play.

 


2024  Spacerem Po Wrocławiu