logotype
image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7 image8 image9 image10 image11 image12 image13

Dolny Śląsk za pół ceny

W dniach 25-27 października 2013 r. dla wszystkich miłośników odkrywania naszego regionu Dolnośląska Organizacja Turystyczna wraz z partnerami organizuje bardzo fajną akcję o nazwie „Dolny Śląsk za pół ceny”. W tych dniach w wielu miejscach na terenie Dolnego Śląska (Wrocławia naturalnie też) ceny biletów, posiłków, noclegów i wielu innych atrakcji zostaną obniżone o połowę :)

W projekcie biorą udział liczne muzea, teatry, restauracje, hotele, schroniska, zamki, pałace, uzdrowiska, ośrodki rekreacyjne, gabinety odnowy biologicznej i spa. Długo by wymieniać – aktualna lista biorących udział w akcji miejsc i obiektów znajduje się na stronie projektu.

Dlaczego piszemy o tym stosunkowo wcześnie? Otóż jest pewien haczyk – żeby skorzystać z promocji w wielu przypadkach należy wcześniej zarezerwować sobie miejsce nią objęte, ponieważ niektóre placówki z założenia udostępniają w promocyjnych cenach np. tylko pewną liczbę wejściówek lub miejsc noclegowych. Szybko więc rezerwujcie czas w waszych terminarzach oraz bilety wstępu do interesujących Was atrakcji! Najświeższych informacji o akcji możecie również szukać na facebookowym profilu Dolny Śląsk za pół ceny

2024  Spacerem Po Wrocławiu