logotype
image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7 image8 image9 image10 image11 image12 image13

Weekendowy zawrót głowy

Zbliżający się weekend to trudny czas ;) Zwłaszcza dla tych, którzy lubią być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego i ciekawego.

Otóż przede wszystkim drobna zmiana w kalendarzu. Weekend zaczynamy tym razem już w czwartek. Od 6 do 9 czerwca wszyscy smakosze oraz żarłoki ;) koniecznie powinni zaglądać na Rynek, gdzie odbywa się po raz kolejny znana już w całym kraju impreza - Europa na widelcu. Obecność obowiązkowa zwłaszcza w sobotę, kiedy przewidziano możliwość degustacji dań wszelakich z krain dalekich i bliższych. Ale przede wszystkim - pyszności rodem z Wrocławia! Smacznego!.

Jako że nie można się tylko objadać, informujemy, że Pani Beata Maciejewska również w sobotę po raz kolejny będzie zdradzać tajemnice naszego miasta. Tym razem przygotowała spacer "operowy" - natchnieniem była premiera „Toski”. Akcja nowej superprodukcji Opery Wrocławskiej rozgrywać się będzie w trzech miejscach: w budynku opery właśnie, kościele pw. Marii Magdaleny oraz na Wzgórzu Partyzantów. To właśnie te miejsca będzie można zwiedzić z Panią Beatą. My się tam wybieramy i Was także do tego zachęcamy :P

Aha! Zbiórka o godz. 13 pod kościołem pw. Marii Magdaleny.

A wieczorową porą… O godzinie 22:00 warto z pewnością obejrzeć specjalny pokaz fontanny multimedialnej przygotowany w związku ze stuleciem Hali Stulecia ;)

Dla tych, którzy nie będą w stanie być w każdym z tych miejsc postaramy się przygotować relację - ot tak, żebyście wiedzieli, co straciliście ;)

2023  Spacerem Po Wrocławiu