logotype
image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7 image8 image9 image10 image11 image12 image13

Bond na Słodowej, Piaf na Pergoli

Tego lata we Wrocławiu działają dwa kina plenerowe – na Pergoli oraz na Wyspie Słodowej. I choć pogoda bywa kapryśna, z pewnością warto chociaż raz wybrać się na któryś z seansów – leżąc na leżaku czy też kocu będziemy mieli okazję choć przez chwilę poudawać, że nie spędzamy wakacji w mieście ;) Tym bardziej że wśród proponowanych tytułów każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

W ramach Kina Letniego „Leżak Fortum” przy Pergoli w każdy piątek miesiąca będziemy mogli obejrzeć filmy z dwóch nurtów tematycznych – w lipcu będą to najlepsze musicale w historii kina, natomiast w sierpniu i na początku września filmy poświęcone relacjom człowieka ze środowiskiem naturalnym. Wszystkie seanse są darmowe, a na widzów czekają wakacyjne leżaki :) Dodatkowo przed niektórymi seansami możemy liczyć na nadprogramowe atrakcje – np. pokaz rewiowy w stylu paryskich kabaretów fin de siècle lub okazjonalny pokaz fontanny multimedialnej. Repertuar na całe wakacje oraz godziny poszczególnych seansów znajdziecie na stronie Hali Stulecia, natomiast najświeższe informacje związane z projekcjami - na profilu Hali na Facebooku.

Drugie kino plenerowe działa już od pewnego czasu na Wyspie Słodowej. Również w tym przypadku seanse są bezpłatne, a dla widzów będą przygotowane leżaki oraz karimaty. Seanse odbywają się w piątki i soboty o godzinie 21.00. Nie udało nam się niestety dotrzeć do repertuaru na całe wakacje (być może tytuły filmów są wybierane na bieżąco), ale informacje o najbliższych seansach znajdziecie na stronie Wyspy Słodowej oraz na profilu Wyspy na Fecebooku.

A już w najbliższy piątek na Słodowej pojawi się… Bond. James Bond. I być może uda mu się pokonać groźnego przeciwnika jakim są… wyjątkowo żarłoczne w tym roku wrocławskie komary :)

2024  Spacerem Po Wrocławiu