logotype
image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7 image8 image9 image10 image11 image12 image13

Kadr na balkon

Balkon może być namiastką ogrodu, przedłużeniem salonu, składzikiem czy nawet prywatnym obserwatorium astronomicznym. Balkony zacierają granice między przestrzenią wspólną a prywatną, a ich oblicza są różnorodne jak ich właściciele. Z mozaiki nadesłanych zdjęć przedstawiciele Fundacji Tandem, organizatora konkursu, utworzą album oraz zorganizują wystawę fotograficzną, która pokaże Wrocław z perspektywy jego balkonów. „Czekamy na zdjęcia obrazujące różnorodne oblicza wrocławskich balkonów, zarówno ze względu na ich przeznaczenie, jak i także na zewnętrzny charakter zabudowy, w której są umiejscowione”-podkreślają.

Zdjęcia należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 15.10.2017. Kategorie, formularz i regulamin konkursu znajdują się na www.fundacja-tandem.pl. Śledźcie na bieżąco: www.facebook.com/kadrnabalkon.

Cykl wydarzeń „Kadr na balkon II” jest realizowany w ramach projektu „Historia w balkonie zaklęta” dofinansowanego ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu „Patriotyzm Jutra”.

2024  Spacerem Po Wrocławiu